O društvu Društvo gestalt i integrativnih psihoterapeuta Hrvatske DGIPH

Edukacija iz Geštalt psihoterapije. Društvo gestalt i integrativnih psihoterapeuta DGIPH. Hrvatske Ul. baruna Trenka 1I. Društvo je osnovano 1997. i okuplja sve stručnjake koji su završili poslijediplomsku edukaciju iz gestalt i integrativne psihoterapije kao punopravne članove, te one koji imaju barem 100 sati edukacije iz ovog psihoterapijskog pravca kao pridružene članove. Promiče gestalt i integrativni pristup i njegovu primjenu u praksi. Obrazac pristupnice nalazi se pod PRILOZIMA. Preporučuj.

OVERVIEW

This web site gestalt-drustvo.hr currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have explored ten pages inside the site gestalt-drustvo.hr and found sixty-two websites linking to gestalt-drustvo.hr.

GESTALT-DRUSTVO.HR RANKINGS

This web site gestalt-drustvo.hr has seen alternating quantities of traffic all through the year.
Traffic for gestalt-drustvo.hr

Traffic ranking (by month) for gestalt-drustvo.hr

Traffic ranking by day of the week for gestalt-drustvo.hr

MAGDALENE MAGAZINE - Home

Taking the written word to the next level, platform. Analytic theoretical Model- - - - Literary. Also the Frontier of Cyber Space or Multiplicity in Tasking;. Inner Space as a Discipline and more.

Dugan d.o.o. - za poticanje osobnih, obiteljskih i organizacijskih potencijala

Edukacije, seminari, treninzi, predavanja. Komunikacija, nenasilno rješavanje konflikata, grupni rad, stress management i mnoge druge teme. Program osobnog rasta i razvoja s naglaskom na razvoju vještina, jačanju samosvijesti i učenju stimulativnog komuniciranja s okolinom. Predavanja, radionice i ostale novosti iz naše tvrtke. Mr sc Velimir Dugandžić, prof.

Centar za unapređenje komunikacije i kvalitete života - psihoterapija Dr. Ljiljana Bastaić

O treningu iz Imago TO. O treningu iz Imaga TO. Trening se sastoji od 5 razina. U individualnoj terapiji koristim se znanjem i iskustvom iz svih terapijskih pravaca iz kojih sam prošla edukaciju i superviziju.

Psihika d.o.o.

Marija Stefanović, klinički psiholog. Sanja Bratina, klinički psiholog. Dubravka Kocijan Hercigonja, vanjski evaluator. Kotizacija za radionicu iznosi 800 kn.

Dobar dan Irena Čorko Meštrović O meni

Zanima vas moje mišljenje o nekoj temi? Rođena sam u Zagrebu 1977. Diplomirala sam i magistrirala na Odsjeku za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu. Tema mog magistarskog rada bila je Utjecaj nagrađivanja na kreativnost . godine radila sam kao asistent na Odsjeku za psihologiju. I kao savjetovatelj u studentskom savjetovalištu fakulteta.

SPUH Savez psihoterapijskih udruga Hrvatske

00 u prostorijama SPUH-a, Prilaz G. 2 Izvještaj predsjednika SPUH-a o radu .

Tamara Prevendar psihologpsihoterapeut psychologistpsychotherapist

Post was not sent - check your email addresses! Email check failed, please try again. Sorry, your blog cannot share posts by email.

WHAT DOES GESTALT-DRUSTVO.HR LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gestalt-drustvo.hr Mobile Screenshot of gestalt-drustvo.hr Tablet Screenshot of gestalt-drustvo.hr

GESTALT-DRUSTVO.HR HOST

Our parsers discovered that a single root page on gestalt-drustvo.hr took four hundred and two milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
176.9.228.164

WEBSITE IMAGE

I revealed that this website is using the Apache/2.4.29 (Ubuntu) os.

O društvu Društvo gestalt i integrativnih psihoterapeuta Hrvatske DGIPH

DESCRIPTION

CONTENT

This web site gestalt-drustvo.hr has the following in the homepage, "Društvo gestalt i integrativnih psihoterapeuta DGIPH." We noticed that the website also stated " i okuplja sve stručnjake koji su završili poslijediplomsku edukaciju iz gestalt i integrativne psihoterapije kao punopravne članove, te one koji imaju barem 100 sati edukacije iz ovog psihoterapijskog pravca kao pridružene članove." It also said " Promiče gestalt i integrativni pristup i njegovu primjenu u praksi. Obrazac pristupnice nalazi se pod PRILOZIMA."

SEEK SIMILAR WEBSITES

Gestalt Effect

Yay for futzing around in post-pro? I feel like all I ever do is dump random one-shots now.

Gestalt-Forum Freiburg GestalttherapieGestaltfortbildung

In entspannter Atmosphäre theoretische Grundlagen erarbeiten. In der NATUR zur Ruhe kommen. Am Bach und in den Wiesen. Eine drei-jähre Ausbildung in Gestalttherapie. Die nächste Fortbildungsgruppe beginnt am 16. Gestalt - Therapie, Life-Style und Transformation. Ist ein Weg der Transformation von alten Verhaltensgewohnheiten, Glaubenssätzen und Beziehungsmust.

Institut GREFOR Formation de gestalt-thérapeutes

Cycle Expérience de la gestalt-thérapie. Certificat de validation de formation. Formation à la thérapie du couple. Perfectionnement à la posture gestaltiste non finaliste.

Gestalt-IFGT.com - Institut Français de Gestalt-thérapie

Il propose également des supervisions institutionnelles ou analyses de pratiques. Pour promouvoir la Gestalt-thérapie .